Środa, 2 Grudnia 2020
 
Szukaj
 
ZAPYTANIE OFERTOWE
Start Badania Nieniszczące - NDT
 

 

Diamenty Forbes 2020
Badania Nieniszczące - NDT:


Zapraszamy na nowy serwis:  ndt24.pl
 
Ciągły rozwój naszej firmy oraz chęć sprostania oczekiwaniom naszych klientów doprowadziły do poszerzenia naszej oferty o systemy specjalizowane


Badania Nieniszczące NDT


Systemy te zorientowane są głównie na prowadzenie kontroli jakości różnego rodzaju produktów. Swoją ofertę w tym zakresie oparliśmy na metodach badań nieniszczących i umieściliśmy w Laboratorium NDT.

Coraz wyższe wymagania dotyczące jakości produktów sprawiają iż metody nieniszczące są coraz powszechniej wykorzystywane zarówno w procesach produkcyjnych jak i w eksploatacji różnego rodzaju urządzeń.Pierwszym krokiem w rozwoju oferty w tym zakresie było nawiązanie współpracy
z firmą
Rohmann GmbH.

Rohmann GmbH jest jedną z czołowych  firm na świecie specjalizującą się w produkcji urządzeń, systemów pomiarowych oraz realizacji projektów związanych z badaniami nieniszczącycmi metodą prądów wirowych. Efektem naszej współpracy było uznanie nas w październiku 2005 oficjalnym przedstawicielem firmy Rohmann na terenie Polski.
Rohmann GmbH 
Zainteresowanych szczegółami zapraszamy na nasz serwis internetowy związany z tematyką prądów wirowych www.rohmann.pl.
W 2007 roku nawiązaliśmy współpracę
z firmą ScanMaster Systems Ltd An EVS Company.
EVS ScanMaster
Dzięki temu nasza oferta w zakresie badań nieniszczących poszerzyła się o urządzenia do kontroli metodą ultradźwiękową. Pozwala to zaoferować klientom w pełni zautoamtyzowane system kontroli ultradźwiekowej.


Naszą ofertę w zakresie systemów specjalizowanych będziemy nadal poszerzać.

Jeśli zainteresowani są Państwo współpracą, mają jakieś pytania lub sugestie (za które będziemy szczególnie wdzięczni) prosimy o przesłanie e-maila na adres ndt@casp.pl lub o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy

Zespół Casp System Sp.z o.o.

Dotacje na innowację. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego