Piątek, 7 Października 2022
 
Szukaj
 
ZAPYTANIE OFERTOWE
Start Katalog Produktów
Wyszukaj produkt:
Porównywanie produktów:
 
Nazwa katalogowa:
Nazwa katalogowa:
Opis:
Presostat typu KP 060-1133 
Presostat typu KP 060-1221 
Presostat typu KPI 060-1217 
Presostat typu KPI 060-1189 
Presostat typu KPI 060-5081 
Presostat typu RT 017-5191 
Presostat typu RT 017-5215 
Presostat typu RT 017-5255 
Presostat typu RT 017-5203 
Presostat typu RT 017-5237 
Presostat typu RT 017-5291 
Presostat typu RT 017-5196 
Presostat typu RT 017-5295 
Presostat typu KPS 060-3110 
Presostat typu KPS 060-3104 
Presostat typu KPS 060-3105 
Presostat typu KPS 060-3121 
Presostat typu KPS 060-3107 
Presostat typu KPS 060-3106 
Presostat typu KPS 060-3122 
Presostat typu CAS 060-3150 
Presostat typu CAS 060-3151 
Presostat typu CAS 60-3160 
Presostat typu CAS 060-3161 
Presostat typu CAS 060-3153 
Presostat typu CAS 060-3152 
Presostat typu CAS 060-3162 
Opis:
Cena modelu podstawowego:
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
0.00 PLN
Cena modelu podstawowego:
Zakres pomiarowy:
-0,2 ... 7 bar
4 ... 12 bar
-0,2 ... 8 bar
4 ... 12 bar
8 ... 28 bar
0,1 ... 1,1 bar
-1 ... 0 bar
4 ... 17 bar
1 ... 10 bar
0,2 ... 6 bar
0,2 ... 3 bar
0 ... 0,3 bar
10 ... 30 bar
0 ... 2,5 bar
0 ... 3,5 bar
0 ... 8 bar
4 ... 40 bar
10 ... 35 bar
6 ... 18 bar
6 ... 60 bar
0 ... 3,5 bar
0 ... 10 bar
0 ... 10 bar
4 ... 40 bar
10 ... 35 bar
6 ... 18 bar
6 ... 60 bar
Zakres pomiarowy:
Przyłącze procesowe:
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 3/8"
G 3/8"
G 3/8"
G 3/8"
G 3/8"
G 3/8"
G 3/8"
G 3/8"
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
G 1/4
Przyłącze procesowe:
Mechaniczna różnica załączeń:
0,7 ... 4
0,5 ... 1,6
0,4 ... 1,5
0,5 ... 1,6
1,8 ... 6
0,07 ... 0,16
0,09 ... 0,04
1,2 ... 4
0,3 ... 1,3
0,25 ... 1,2
0,08 ... 0,25
0,01 ... 0,05
1 ... 4
0,1
0,2
0,4 ... 1,5
2,2 ... 11
2 ... 6
0,85 ... 2
3,5 ... 17
0,1
0,2
0,2 ... 0,6
0,8 ... 2,4
0,6
0,3
1 ... 3
Mechaniczna różnica załączeń:
Stopień ochrony:
IP 33
IP 33
IP 33
IP 33
IP 33
IP 66
IP 66
IP 66
IP 66
IP 66
IP 66
IP 66
IP 66
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
IP 67
Stopień ochrony:
Temperatura medium:
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
do 150 °C
do 150 °C
do 150 °C
do 150 °C
do 150 °C
do 150 °C
do 150 °C
do 150 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
max. 100 °C
Temperatura medium:
Dopuszczalne ciśnienie:
17 bar
17 bar
18 bar
18 bar
30 bar
7 bar
0,4 bar
22 bar
22 bar
22 bar
7 bar
0,4 bar
42 bar
6 bar
10 bar
12 bar
120 bar
45 bar
22 bar
120 bar
10 bar
22 bar
120 bar
120 bar
53 bar
27 bar
120 bar
Dopuszczalne ciśnienie:
Wyjście:
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
1 x SPDT (styk przełączny)
Wyjście:
Przełaczanie styków:
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
automatyczne
Przełaczanie styków:




Dotacje na innowację. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków
Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego